Annyiszor megnyitottam mar az uj bejegyzes oldalt, hogy na most majd akkor irok, de tenyleg, csak aztan ilyenkor lefagy az agyam, nem emlekszem semmire, nem tortenik velunk semmi emlitesre melto. Mint mikor fiamat kerdezem az iskolarol, es azt mondja nekem, hogy "csak a szokasos". Hogy lehet…
Ezt mondtátok