Ezt mondtátok

  • AnnGel: koszi szepen :) jaja, siman meglesz nekik, mar most is olyan szepen beszelnek, elkepeszto (2026.02.19. 13:10)
  • sulemia: awww <3 örülök nektek! a gyerekeknek még lehet hogy meglesz az autentikus osztrák kiejtés is. (2026.02.19. 12:07)
  • sulemia: sajnálom hogy most szomorkodsz, de biztos jó lesz majd, ha megszokjátok kint! de megértem. (2025.05.28. 22:17)
  • AnnGel: köszi a tippet! ausztriában nincsen kötelező biztosítás választás, lehet privátra befizetni, de az... (2025.02.20. 11:00)
  • thinkEdem: @thinkEdem: (meg felesegemnek nemsokara lesz mutetje, es a biztosito megteriti a taxi arat a korha... (2025.02.19. 17:04)
  • Utolsó 20

2025.11.10. 17:36 AnnGel

Annyiszor megnyitottam mar az uj bejegyzes oldalt, hogy na most majd akkor irok, de tenyleg, csak aztan ilyenkor lefagy az agyam, nem emlekszem semmire, nem tortenik velunk semmi emlitesre melto. Mint mikor fiamat kerdezem az iskolarol, es azt mondja nekem, hogy "csak a szokasos". Hogy lehet…

Szólj hozzá!

süti beállítások módosítása